Fotolabus - aplikacja wspomagająca przesyłanie zdjęć i zamawianie odbitek

Nasze autorskie oprogramowanie FOTOLABUS łączy w sobie prostotę obsługi i maksimum możliwości. jest to profesjonalny pakiet oprogramowania będący kompletnym internetowym laboratorium fotograficznym. Oprogramowanie Fotolabus składa się z trzech pakietów.

Fotolabus administrator to program przeznaczony dla właścicieli laboratoriów fotograficznych dający możliwość dostosowania aplikacji klienta do potrzeb punktu fotograficznego lub sieci laboratoriów poprzez zarządzanie podstawowymi treściami.

Fotolabus zamówienia jest integralną częścią programu zawiera panel do zarządzania zamówieniami złożonymi on-line przy wykorzystaniu programu Fotolabus klient. Złożone przez klienta zamówienia są automatycznie dodawane do bazy danych i natychmiast wyświetlane po zalogowaniu się do panelu w dziale "Najnowsze zamówienia".

Fotolabus klient to aplikacja skierowana do klientów Twojego punktu fotograficznego. Umożliwia ona zamawianie odbitek zdjęć w Twoim zakładzie fotograficznym przy wykorzystaniu internetu. Program jest intuicyjny w obsłudze, pozwala na szybki przeglądanie zdjęć i bezpośrednie wysłanie nawet bardzo dużej ilości plików w postaci własnej spersonalizowanej galerii.

Zapoznaj się z programem do obsługi laboratorium fotograficznego tutaj.

 

Usługi uzupełniające

Bezpieczeństwo systemu CMS

Każdy z systemów CMS z biegiem lat staje się przestarzały, dlatego trzeba go na bieżąco aktualizować. W innym wypadku staje się łatwym celem dla botów, złośliwego oprogramowania czy hakerów. Korzystając z odpowiedniego oprogramowania oraz odpowiedniej opieki strona może pozostać w dobrej kondycji przez wiele lat. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie w artykule Zaniedbany CMS – konsekwencje, rozwiązania, ochrona.

więcej >

Projektowanie stron www

Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingowych tworzymy profesjonalne strony internetowe. W trosce o dobro i pełną satysfakcję klienta wykonujemy serwisy internetowe, w których kluczowymi elementami są odpowiednia architektura informacji i nastawienie na wyznaczony cel.

więcej >

Serwery i domeny

Serwery DGS poprzez dostęp do szerokopasmowych łącz, zastosowanie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwo danych oraz stabilność pracy, zapewniają wysoką jakość usług. Dla firm które postawiły na obecność w sieci Internet, kierowana jest nasza usługa w trzech pakietach.

więcej >

Usługi programowania

Tworzymy rozwiązania programowe pozwalające zautomatyzować różne fazy pracy - interakcje z klientami, przechowywanie i obsługę danych dotyczących działalności firmy - np. danych klientów, usług lub towarów. Nasze programy sprawiają, że obsługa klientów będzie szybsza, błędy zminimalizowane.

więcej >

Promocja Twojej firmy

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyspecjalizowaliśmy się w kreowaniu przekazów reklamowych, w których wykorzystujemy wiele kanałów komunikacyjnych. Cel jaki sobie postawiliśmy i jaki konsekwentnie realizujemy od lat, to profesjonalna promocja firm.

więcej >