Ziemniak Bonin

Ziemniak Bonin

Wykonaliśmy kilka aplikacji które wdrożyliśmy w system CMS Joomla, a każda z nich to rozbudowana programistycznie bazodanowa aplikacja pozwalająca eksportować informacje przez dokument CSV lub też wprowadzać ręcznie poszczególne pozycje.

Największą i najbardziej rozbudowaną z naszych wdrożonych systemów jest Katalog Banku genów in vitro ziemniaka. To aplikacja bazodanowa stworzona dla Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Boninie. Jedyna taka aplikacja w Polsce z największą bazą danych odmian ziemniaka i jedną z największych w Europie.

Pozostałe aplikacje jakie zostały wdrożone to między innymi katalogi odmian ziemniaka, chorób ziemniaka, szkodników żerujących na ziemniakach, chwastów czy środków ochrony roślin. Każda z aplikacji jest rozbudowana, a użytkownicy mogą znaleźć w niej między innymi oprócz nazw, opis każdej wprowadzonej pozycji, zdjęcia czy inne dodatkowe informacje dotyczące danego zagadnienia w katalogu.

Ostatnim zadaniem programistycznym, które wdrażaliśmy na witrynie był Monitoring mszyc. System ten jest zintegrowany z mapami Google na których zaznaczone są miejscowości w których badania zostały przeprowadzone przez IHAR-PIB oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Date

30 wrzesień 2016

Tags

Prace Programistyczne