Nad Jamnem

Nad Jamnem

Strona zaprojektowana dla kwater prywatnych znajdujących się w miejscowości Unieście nad jeziorem Jamno. Szablon dla witryny został zaprojektowany w taki sposób aby kojarzył się z latem, plażą, jeziorem i ogólnym odpoczynkiem. Na stronie znajdują się boksy z małymi grafikami które mają za zadanie przykuć oko użytkownika i od razu intuicyjnie nakierować na zakładkę która go interesuje. Bardzo ważną częścią strony jest bardzo rozbudowana galeria zdjęć na którą składa się kilkanaście zdjęć obiektu, 15 pokoi. Zdjęcia zostały również wykonane przez naszą firmę i odpowiednio dostosowane do wyświetlania się na stronie. Strona wykonana została w najnowszych standardach obecnie obowiązujących na rynku.

Witryna została zaprojektowana w oparciu o CMS Joomla!, a dzięki wykorzystaniu technologii Bootstrap jest ona dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych. Elementy na stronie korzystają również z HTML5, PHP, Javascipt.

Date

04 październik 2019

Tags

dla Obiektów Turystycznych

Misja

Jako firma z 28 letnim doświadczeniem specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu stron internetowych. Zawsze staramy się dbać o strony naszego klienta dlatego przeprowadzamy liczne aktualizacje stron. Ponadto zabezpieczamy CMS w taki sposób by nie było na nich włamu.

Kontakt

DGS Multisolution
ul. Sianowska 4
75-643 Koszalin
tel. 94 340 30 06
NIP 669-100-81-82

Dojazd