Mizu Design

Mizu Design

Strona zaprojektowana dla firmy Mizu Design. Witryna zaprojektowana według najnowszych wzorców projektowych. Projekt szablonu nawiązuje do branży firmy Mizu Design czyli projetkowania wnętrz, głównie dominującą kolorystyką są odcienie niebieskiego z szrościami. Strona wykonana została w dwóch językach. Na stronie znajdziemy cytat japońskiego projektanta obok którego znajdują się realizacje firmy, ponadto strona jest bardzo przejrzysta i ogólnie pozwala użytkownikowi na bardzo łatwie znalezienie tego co go interesuje, prosty podział na trzy typy projektów jakie wykorzystuje firma, informacje z kim współpracuje, a także interaktywne boxy które przenoszą użytkowników do realizacji firmy.   

Witryna została zaprojektowana w oparciu o CMS Joomla!, a dzięki wykorzystaniu technologii Bootstrap jest ona dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych. Elementy na stronie korzystają również z HTML5, PHP, Javascipt.

Date

15 lipiec 2022

Tags

dla Biznesu

Misja

Jako firma z 28 letnim doświadczeniem specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu stron internetowych. Zawsze staramy się dbać o strony naszego klienta dlatego przeprowadzamy liczne aktualizacje stron. Ponadto zabezpieczamy CMS w taki sposób by nie było na nich włamu.

Kontakt

DGS Multisolution
ul. Sianowska 4
75-643 Koszalin
tel. 94 340 30 06
NIP 669-100-81-82

Dojazd