Seo

Kampanie reklamowe

Utrwalenie marki

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyspecjalizowaliśmy się w kreowaniu przekazów reklamowych, w których wykorzystujemy wiele kanałów komunikacyjnych, celem promocji firmy, jej usług, produktów. Tworzymy prace, które zamieszczane są na różnych nośnikach reklamowych min. billboardach, citylightach, ekranach wizyjnych, słupach ogłoszeniowych. Wykonujemy reklamy prasowe, ogłoszenia przeznaczone do druku. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wiele reklam prasowych zamieszczonych m.in. w Głosie Koszalińskim, tygodniku Miasto.

Realizacja

W naszej wieloletniej współpracy z galerią Emka wykonaliśmy szereg kampanii reklamowych. Uczestniczyliśmy w ważnym momencie życia Galerii tworząc nową zakrojoną na szeroką skalę kampanię wizerunkową ?Emka najbliżej?. Obejmowała ona billboardy, citylighty, plakaty, reklamy prasowe, a także prezentacje na ekrany wizyjne, promocję w internecie.

Misja

Jako firma z 28 letnim doświadczeniem specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu stron internetowych. Zawsze staramy się dbać o strony naszego klienta dlatego przeprowadzamy liczne aktualizacje stron. Ponadto zabezpieczamy CMS w taki sposób by nie było na nich włamu.

Kontakt

DGS Multisolution
ul. Sianowska 4
75-643 Koszalin
tel. 94 340 30 06
NIP 669-100-81-82

Dojazd