www

Projektowanie stron www

Jak wzbudzić zaufanie klienta, czyli moc pierwszego wrażenia

Wiadomo, że w życiu nigdy nie ma drugiej szansy na pierwsze wrażenie... To się sprawdza zarówno w biznesie internetowym jak i w zwykłym. Jeżeli chcesz wzbudzić zaufanie klienta i przekonać go, aby dokonał zakupu towaru lub usługi właśnie u Ciebie, przydałoby się zadbać o solidny i profesjonalny wygląd Twojej witryny internetowej. Właśnie w tym się specjalizujemy - tworzymy solidne wizerunki. Jeżeli jesteś biznesmenem, który szuka możliwości zwiększenia skuteczności swojego biznesu - to właśnie jest dobra okazja. Nie wiemy, czy potrafisz dokładnie wyobrazić sobie, jak bardzo wpłynie na skuteczność Twojego biznesu internetowego posiadanie profesjonalnie wyglądającej witryny WWW, ale na pewno już zauważyłeś, że solidne biznesy mają wspólne cechy łączące ich wizerunek w Internecie. Tworzymy strony internetowe, które wyglądają estetycznie i zarazem wzbudzają zaufanie.

Jakie są nasze umiejętności techniczne?

• HTML • Macromedia Flash • PHP • MySQL • CMS • Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator

Tworzymy strony w HTML i Flash, wdrażamy i obsługujemy systemy zarządzania treścią (CMS), wdrażamy sklepy internetowe, tworzymy aplikacje internetowe w PHP i MySQL. Mamy bardzo dobrą znajomość profesjonalnych programów graficznych takich jak Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator. Ciągle pogłębiamy swoją merytoryczną wiedzę i rozwijamy swoje praktyczne umiejętności.

Dlaczego my?

• 28 letnie doświadczenie i rozwój • stosowanie wiedzy na temat marketingu • rozsądna polityka cenowa

Jeżeli chcesz profesjonalnego wizerunku, to najlepiej zwrócić się do profesjonalistów. Jesteśmy agencją interaktywną, od 1999 roku projektujemy witryny WWW. Posiadamy obszerną wiedzę i doświadczenie w zakresie grafiki i projektowania jak również reklamy i marketingu. Strony stworzone przez nas nie potrzebują optymalizacji i są przygotowane do pozycjonowania w wyszukiwarkach. Znamy się także na tworzeniu brandingu (tworzeniu marek), potrafimy tworzyć kompleksowe rozwiązania biorące pod uwagę potrzeby marketingowe. Dzięki naszym zaletom, firmy, z którymi współpracujemy, często zostają naszymi stałymi klientami. Wielu także przekonuje do nas rozsądna polityka cenowa.

 

Usługi dodatkowe

Pozycjonowanie stron WWW

Jeżeli chcesz, aby Twój klient szukający w Internecie informacji o Twoim produkcie, albo usłudze, trafił właśnie na Twoją stronę WWW, musisz zadbać, aby posiadała ona dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania. Właśnie tym się zajmuje pozycjonowanie - nowa dziedzina wiedzy dotycząca marketingu internetowego.

Więcej

Aktualizacja stron internetowych

Istotnym elementem każdej strony www są aktualne treści na niej znajdujące się. Serwisy nieaktualizowane skutecznie zniechęcają potencjalnych klientów i kontrahentów. W naszej usłudze proponujemy Państwu kompleksową aktualizację serwisów www, zarówno statycznych jak...

Więcej

Misja

Jako firma z 28 letnim doświadczeniem specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu stron internetowych. Zawsze staramy się dbać o strony naszego klienta dlatego przeprowadzamy liczne aktualizacje stron. Ponadto zabezpieczamy CMS w taki sposób by nie było na nich włamu.

Kontakt

DGS Multisolution
ul. Sianowska 4
75-643 Koszalin
tel. 94 340 30 06
NIP 669-100-81-82
Nr. konta bankowego
BRE S.A. WBE o/Łódź
76114020040000300234667991

Dojazd