Seo

Prezentacje multimedialne

Łatwość komunikacji

Prezentacje multimedialne są skuteczną i wszechstronną formą zaprezentowania firmy w kontaktach biznesowych. W tworzeniu przekazów multimedialnych stosujemy wiedzę z zakresu psychologii, dotyczącą odbierania bodźców audiowizualnych przez umysł oraz języka perswazji po to, aby jeszcze bardziej wzmocnić skuteczność działania przekazu. Możecie mieć Państwo pewność, że przekaz zawarty w wykreowanych przez nas prezentacjach multimedialnych przedstawiany jest w sposób zrozumiały, dzięki czemu jest on zapamiętany i utrwalony w świadomości klienta.

Realizacja

Cykl prac wykonanych dla znanej firmy Atlas działającej na rynku europejskim. W zakres prac wchodziło wykonie pełnej oprawy graficznej programu wraz z projektem obwoluty płyty oraz ikon programu. Prace zostały wykonane z dbałością o zgodność z dotychczasowym wizerunkiem firmy Atlas.

Misja

Jako firma z 28 letnim doświadczeniem specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu stron internetowych. Zawsze staramy się dbać o strony naszego klienta dlatego przeprowadzamy liczne aktualizacje stron. Ponadto zabezpieczamy CMS w taki sposób by nie było na nich włamu.

Kontakt

DGS Multisolution
ul. Sianowska 4
75-643 Koszalin
tel. 94 340 30 06
NIP 669-100-81-82

Dojazd