Aktualizacja stron internetowych

Zawsze aktualne informacje

Istotnym elementem każdej strony www są aktualne treści na niej znajdujące się. Serwisy nieaktualizowane skutecznie zniechęcają potencjalnych klientów i kontrahentów. W naszej usłudze proponujemy Państwu kompleksową aktualizację serwisów www, zarówno statycznych jak i dynamicznych.

Oferujemy Państwu stałą, i profesjonalną opiekę nad każdym serwisem. Gwarantujemy oszczędność czasu i kosztów ? atrakcyjne warunki handlowe i ceny. Wszystkie prace wykonywane są terminowo, zgodnie z ustalonym czasem realizacji.

CENNIK USŁUG

Prace programistyczne - cena od 120 PLN /H
Prace programistyczne w języku PHP, aplikacje bazodanowe, tworzenie konserwacja.

Studio graficzne - cena od 100 PLN /H
Niezbędne prace graficzne przy tworzeniu i aktualizacji serwisu internetoweg.

Prace webmastersie - cena od 70 PLN /H
Usługi wyceniane indywidualnie na podstawie specyfikacji wymagań określonych przez klienta oraz rodzaju zlecanych prac.

 


 

Usługi uzupełniające

Projektowanie stron www

Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingowych tworzymy profesjonalne strony internetowe. W trosce o dobro i pełną satysfakcję klienta wykonujemy serwisy internetowe, w których kluczowymi elementami są odpowiednia architektura informacji i nastawienie na wyznaczony cel.

więcej >

Serwery i domeny

Serwery DGS poprzez dostęp do szerokopasmowych łącz, zastosowanie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwo danych oraz stabilność pracy, zapewniają wysoką jakość usług. Dla firm które postawiły na obecność w sieci Internet, kierowana jest nasza usługa w trzech pakietach.

więcej >

Usługi programowania

Tworzymy rozwiązania programowe pozwalające zautomatyzować różne fazy pracy - interakcje z klientami, przechowywanie i obsługę danych dotyczących działalności firmy - np. danych klientów, usług lub towarów. Nasze programy sprawiają, że obsługa klientów będzie szybsza, błędy zminimalizowane.

więcej >

Promocja Twojej firmy

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyspecjalizowaliśmy się w kreowaniu przekazów reklamowych, w których wykorzystujemy wiele kanałów komunikacyjnych. Cel jaki sobie postawiliśmy i jaki konsekwentnie realizujemy od lat, to profesjonalna promocja firm.

więcej >