Projektowanie stron internetowych dla Biur Nieruchomości

W ramach bieżącej oferty proponujemy Państwu kompletną usługę na wykonanie strony biura nieruchomości. Oferta obejmuje wykonanie strony i jej integrację z dowolnym programem do obsługi biur nieruchomości, a także wdrożenie systemu do zarządzania treścią (CMS). Rozwiązanie to w połączeniu z odpowiednią architekturą informacji i projektem graficznym tworzy profesjonalne narzędzie sprzedaży nieruchomości.

Kompleksowa usługa wykonania serwisu Biura Nieruchomości obejmuje:

 • Projekt layoutu serwisu obejmujący przygotowanie projektu graficznego (strony głównej i podstron) z uwzględnieniem (jeśli są) wytycznych i sugestii Klienta. Istnieje mozliwość naniesienia zmian i uwag do wykonywanego projektu, jednak zmiany te nie mogą w zasadniczy sposób wpływać na jego strukturę. Wykonywane przez nas serwisy kompatybiolne są z przeglądarkami: Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome, Safari.
 • Implementacja CMS Joomla z modułami

  Aplikacja CMS Joomla - system do dynamicznego zarządzanie treścią strony. System pozwalający na samodzielną edycję zawartości strony bez posiadania specjalistycznej wiedzy.

  Zainstalowane moduły:
  • panel administracyjny,
  • galeria zdjęć (tytuły + opisy),
  • system newsletter,
  • mapa google z lokalizacją obiektu,
  • modu zaawansowanego edytora tekstu,
  • mapa strony,
  • aktualności.
  Istnieje możliwość zainstalowania innych dostępnych modułów.
 • Integracja serwisu z dowolnym programem dla biura nieruchomości
  Dzięki integracji najnowsze oferty widoczne są tuż po zakończeniu eksportu.

Usługi uzupełniające

Bezpieczeństwo systemu CMS

Każdy z systemów CMS z biegiem lat staje się przestarzały, dlatego trzeba go na bieżąco aktualizować. W innym wypadku staje się łatwym celem dla botów, złośliwego oprogramowania czy hakerów. Korzystając z odpowiedniego oprogramowania oraz odpowiedniej opieki strona może pozostać w dobrej kondycji przez wiele lat. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie w artykule Zaniedbany CMS – konsekwencje, rozwiązania, ochrona.

więcej >

Projektowanie stron www

Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingowych tworzymy profesjonalne strony internetowe. W trosce o dobro i pełną satysfakcję klienta wykonujemy serwisy internetowe, w których kluczowymi elementami są odpowiednia architektura informacji i nastawienie na wyznaczony cel.

więcej >

Serwery i domeny

Serwery DGS poprzez dostęp do szerokopasmowych łącz, zastosowanie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwo danych oraz stabilność pracy, zapewniają wysoką jakość usług. Dla firm które postawiły na obecność w sieci Internet, kierowana jest nasza usługa w trzech pakietach.

więcej >

Usługi programowania

Tworzymy rozwiązania programowe pozwalające zautomatyzować różne fazy pracy - interakcje z klientami, przechowywanie i obsługę danych dotyczących działalności firmy - np. danych klientów, usług lub towarów. Nasze programy sprawiają, że obsługa klientów będzie szybsza, błędy zminimalizowane.

więcej >

Promocja Twojej firmy

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyspecjalizowaliśmy się w kreowaniu przekazów reklamowych, w których wykorzystujemy wiele kanałów komunikacyjnych. Cel jaki sobie postawiliśmy i jaki konsekwentnie realizujemy od lat, to profesjonalna promocja firm.

więcej >