Projektowanie stron internetowych dla Biur Podróży

Oferujemy Państwu profesjonalne wykonanie strony internetowej dla biura podróży, agencji turystycznej. W tworzonych stronach wdrażamy system rezerwacyjny Merlin.X. Jest on kompleksowym rozwiązaniem dla biur podróży i agencji turystycznych, zawierającym ok. 5 milionów ofert wypoczynku na całym świecie. Obecnie w systemie znajduje się ok. 100 touroperatorów m.in.: Alfa Star, Ecco Holiday, Itaka, Orbis, Scan Holiday i wiele innych. Sukcesywnie dodawanie się też kolejni touroperatorzy.

Kompleksowa usługa wykonania serwisu Biura Podróży obejmuje:

 • Przygotowanie projektu graficznego z uwzględnieniem (jeśli są) wytycznych i sugestii Klienta (z możliwością nanoszenia zmian i uwag przez klienta do wykonanego projektu
 • Implementację CMS Joomla - system do dynamicznego, samodzielnego zarządzania treścią strony. Przykładowe moduły doinstalowane do aplikacji (istnieje możliwość do dodanie wielu innych)
 • Instalację modułu MerlinX w CMS Joomla.

Merlin X

System rezerwacyjny i wyszukiwarka MerlinX instalowane są po wcześniejszym podpisaniu przez klienta umowy ze sprzedawcą systemu. Dają one ogromne możliwości m.in.:

 • możliwość dokonywania rezerwacji pełnych pakietów podróży;
 • wycieczek z dojazdem własnym;
 • wycieczek objazdowych oraz rejsów;
 • wyszukiwanie po dacie, kraju, ilości osób itp;
 • przegląd cen i pogody dla poszczególnych regionów;
 • graficzna oprawa: zdjęcia i opisy hoteli;
 • położenie hotelu na mapie;
 • opinie klientów o hotelach;
 • porównywanie ofert różnych touroperatorów;
 • wykres cenowy dla wybranej oferty i wiele innych.

Usługi uzupełniające

Bezpieczeństwo systemu CMS

Każdy z systemów CMS z biegiem lat staje się przestarzały, dlatego trzeba go na bieżąco aktualizować. W innym wypadku staje się łatwym celem dla botów, złośliwego oprogramowania czy hakerów. Korzystając z odpowiedniego oprogramowania oraz odpowiedniej opieki strona może pozostać w dobrej kondycji przez wiele lat. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie w artykule Zaniedbany CMS – konsekwencje, rozwiązania, ochrona.

więcej >

Projektowanie stron www

Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingowych tworzymy profesjonalne strony internetowe. W trosce o dobro i pełną satysfakcję klienta wykonujemy serwisy internetowe, w których kluczowymi elementami są odpowiednia architektura informacji i nastawienie na wyznaczony cel.

więcej >

Serwery i domeny

Serwery DGS poprzez dostęp do szerokopasmowych łącz, zastosowanie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwo danych oraz stabilność pracy, zapewniają wysoką jakość usług. Dla firm które postawiły na obecność w sieci Internet, kierowana jest nasza usługa w trzech pakietach.

więcej >

Usługi programowania

Tworzymy rozwiązania programowe pozwalające zautomatyzować różne fazy pracy - interakcje z klientami, przechowywanie i obsługę danych dotyczących działalności firmy - np. danych klientów, usług lub towarów. Nasze programy sprawiają, że obsługa klientów będzie szybsza, błędy zminimalizowane.

więcej >

Promocja Twojej firmy

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyspecjalizowaliśmy się w kreowaniu przekazów reklamowych, w których wykorzystujemy wiele kanałów komunikacyjnych. Cel jaki sobie postawiliśmy i jaki konsekwentnie realizujemy od lat, to profesjonalna promocja firm.

więcej >