Projektowanie stron internetowych dla Obiektów Turystycznych

Dzięki specjalizacji w obsłudze obiektów turystycznych, wykonujemy profesjonalne strony internetowe dla obiektów oferujących noclegi i usługi dodatkowe. Nasze doświadczenie zdobyliśmy poprzez niemalże dziesięcioletnią obsługę autorskich serwisów turystycznych:

www.osrodek.pl - ogólnopolski serwis turystyczny zawierający oferty ośrodków wczasowych, ośrodków wypoczynkowych, domków letniskowych,

www.e-agro.pl - ogólnopolski serwis turystyczny zawierający oferty gospodarstw agroturystycznych,

www.pensjon.pl - ogólnopolski serwis turystyczny zawierający oferty pensjonatów i hoteli;

W bazie serwisów posiadamy kilka tysięcy obiektów promujących swoje usługi. Serwisy są bardzo dobrze wypozycjonowane w wyszukiwarce Google, z której korzysta ok 95% internautów.

Duża wiedza i doświadczenie pozwalają nam na kompleksową obsługę obiektów turystycznych.

Wykonujemy strony oparte o system zarządzania treścią - CMS umożliwiający samodzielną aktualizację treści na stronie www. Ponadto zapewniamy opiekę marketingową - pozycjonujemy strony i promujemy obiekty w naszych serwisach turystycznych. Wykonywane przez nas działania promocyjne gwarantują naszym Klientom pełne zadowolenie i gwarancję satysfakcji.

Jeśli chcesz posiadać stronę www swojego obiektu turystycznego, napisz - oddzwonimy w celu omówienia szczegółów współpracy.
Masz pytania?
Zostaw wiadomość, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów promocji Twojego biznesu w internecie!

Zobacz co mówią o nas nasi Klienci - sprawdź referencje.

Usługi uzupełniające

Bezpieczeństwo systemu CMS

Każdy z systemów CMS z biegiem lat staje się przestarzały, dlatego trzeba go na bieżąco aktualizować. W innym wypadku staje się łatwym celem dla botów, złośliwego oprogramowania czy hakerów. Korzystając z odpowiedniego oprogramowania oraz odpowiedniej opieki strona może pozostać w dobrej kondycji przez wiele lat. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie w artykule Zaniedbany CMS – konsekwencje, rozwiązania, ochrona.

więcej >

Projektowanie stron www

Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingowych tworzymy profesjonalne strony internetowe. W trosce o dobro i pełną satysfakcję klienta wykonujemy serwisy internetowe, w których kluczowymi elementami są odpowiednia architektura informacji i nastawienie na wyznaczony cel.

więcej >

Serwery i domeny

Serwery DGS poprzez dostęp do szerokopasmowych łącz, zastosowanie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwo danych oraz stabilność pracy, zapewniają wysoką jakość usług. Dla firm które postawiły na obecność w sieci Internet, kierowana jest nasza usługa w trzech pakietach.

więcej >

Usługi programowania

Tworzymy rozwiązania programowe pozwalające zautomatyzować różne fazy pracy - interakcje z klientami, przechowywanie i obsługę danych dotyczących działalności firmy - np. danych klientów, usług lub towarów. Nasze programy sprawiają, że obsługa klientów będzie szybsza, błędy zminimalizowane.

więcej >

Promocja Twojej firmy

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyspecjalizowaliśmy się w kreowaniu przekazów reklamowych, w których wykorzystujemy wiele kanałów komunikacyjnych. Cel jaki sobie postawiliśmy i jaki konsekwentnie realizujemy od lat, to profesjonalna promocja firm.

więcej >